Blog Elements

You can display blog posts in various ways with the „Blog Post“ element/shortcode. You can see one example here and even more at the blog main menu item of this demo.

Svadba v kombinácii so svadobnou cestou

Svadobná cesta na výletnej lodi

Svadobná cesta výletnou loďou

Okružné plavby na luxusných výletných lodiach sú ideálne na svadobnú cestu. Tu je hneď niekoľko príkladov, prečo je tomu tak:

  • * Intenzívne zážitky v destinácii podľa vášho výberu, niekoľko nových a výnimočných prístavov na objavovanie počas jednej plavby – bez nutnosti vybaľovania kufrov, zháňania transferov a hotelov v každej destinácii
  • * Vynikajúce služby a výber stupňa komfortu podľa vašich preferencií – od základnej vnútornej kajuty až po komfortné exkluzívne apartmány s dodatočnými službami v cene plavby
  • * Skvelá gastronómia, niekoľko možností na strávenie príjemnej večere, obeda či len popoludňajšieho občerstvenia, raňajky do postele, …
  • * Romantické posedenie vo dvojici s pohárom šampanského v župane na balkóne vašej kajuty pri západe slnka
  • * Množstvo aktivít na palube lode na aktívne trávenie voľného času – športové, zábavné, tanečné a hudobné predstavenia, rôzne shows, interaktívne programy, prezentácie ale aj kurzy, rôzne simulátory a ďalšie atrakcie. Každá loď má k dispozícii iné možnosti využitia voľného času – dajte nám vedieť vaše záujmy a preferencie, aby sme vám vedeli ponúknuť tú najlepšiu loď pre vašu svadobnú cestu.

Bohaté na zábavu, zážitky, komfort a romantické chvíle vo dvojici – to sú okružné plavby, ideálne pre vašu svadobnú cestu. Ak sa rozhodnete usporiadať na lodi aj svadobný obrad (či už symbolický alebo riadny/právoplatný), budeme vám maximálne nápomocní pri naplánovaní tej najlepšej možnosti. Výber je veľmi široký, od základného svadobného balíčka v komornom duchu až po skutočnú veľkolepú party pre celú svadobnú spoločnosť (až do 150 svadobčanov).

V prípade, že plánujete plavbu len ako svadobnú cestu, najlepšie je naplánovať cestu do 6 mesiacov po sobáši, niektoré spoločnosti zvýhodňujú mladomanželov zľavami alebo im ponúknu zadarmo upgrade, t.j. za rovnakú cenu dostanete kajutu vyššej kategórie s balíčkom extra služieb alebo iným prekvapením.

krasa oceanu z vyletnej lode

Výhody dovolenky na výletnej lodi

/
Výhody dovolenky na výletných lodiach Čo ľudí na výletné…
svadobné cesty a svadby na lodi

Svadba na výletnej lodi

/
Svadba na výletnej lodi Ak máte chuť vyskúšať niečo naozaj…

Niekoľko slov na úvod

/
Dovolenka na lodi je podľa prieskumov typom dovolenky s najvyšším…
Výletná loď na plavbe

A nice post

/
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean…
Výletná loď na plavbe

Prečo ísť na plavbu

Prečo ísť na plavbu Poznáte tie články typu “7 spôsobov…
Výletná loď na plavbe

Postformat Gallery: Multiple images with different sizes

/
Nullam dictum felis eu pede mollis pretium. Integer tincidunt.…