MSC Orchestra
CroisiEurope MS Renoir
Norwegian Getaway

Dobrý deň, 

skvelé, že ste v záplave webov zablúdili na našu stránku. Ste srdečne vítaní a verím, že si tu nájdete nejednu užitočnú informáciu, ktorá vám pomôže, padne vhod, ušetrí energiu a čas a možno aj inšpiruje k vašej ďalšej ceste po mori či po rieke 🙂

Keďže si myslím, že každý návštevník stránky má právo vedieť, kto za ňou stojí, kto je zodpovedný za obsah a na koho sa v prípade otázok či pripomienok možno obrátiť, tu je pár informácií o mne:

Ako množstvo iných študentov som v novembri ´89 stála na námestiach, pomáhala pri páde režimu, bola nadšená zo zmeny a hlavne zo slobody, ktorá pre nás znamenala okamžitý výlet do najbližšieho Rakúska a potom množstvo ďalších úžasných ciest.

My, čo sme skončili ekonómiu, sme do nového sveta boli maximálne nepripravení. Museli sme si teda pomôcť inak. U mňa to znamenalo absolvovanie série rôznych študijných programov v holandskom Eindhovene, na Wirtschatsuniversität vo Viedni a Columbia University  v NYC. Pracovné skúsenosti som začala zbierať v korporátnom svete – analýzy a práca s číslami, business plánmi a rôznymi druhmi reportov za celú východnú Európu bola mojou každodennou náplňou dňa v spoločnosti ESSO Slovensko, neskôr ESSO AG Hamburg a AGIP Slovensko.

Potom som začala získavať nové zručnosti – time management, efektívny multitasking, riadenie procesov a práca pod tlakom, psychologické poradenstvo a analýzy, optimalizácia cashflow a ďalších milión činností, o ktorých svoje vedia všetci, ktorí boli na rodičovskej dovolenke (?! – už by mohol prísť niekto so zmenou tohto názvu 🙂

Čo ma však začalo čoraz viac pohlcovať z profesionálneho hľadiska, bola tvorba webstránok, online marketing, PPC kampane a podobné účinné nástroje, ktoré firmám i malým podnikateľom pomáhajú predstaviť ich služby a produkty na internete. Možnosti sú fantastické!

Popritom som sa neustále venovala cestovaniu a témam s ním spojeným, až som náhodne narazila na výletné lode a unikátne dovolenky na okružných plavbách. Niekoľko rokov sa snažím vzdelávať v tejto oblasti a prinášať klientom inšpiráciu, sprostredkovať výnimočnú dovolenku na lodi a v destinácii, ktorú si vysníval alebo ktorú by rád navštívil.   


Naša stránka je teda zbierkou poznatkov a skúseností s výletnými plavbami, ktoré sa osvedčili nám, našim klientom alebo ďalším priaznivcom tejto netradičnej dovolenky. Zďaleka neobsahuje vyčerpávajúce informácie o lodiach a plavbách a miestami môže byť i neaktuálny či nepresný, pretože lodný, t.j. cruise segment sa neustále mení a vyvíja. Ak narazíte na takúto informáciu, dajte nám vedieť, radi obsah blogu poopravíme či aktualizujeme. Verím, že vám tak pomôžeme a ušetríme čas, nervy i množstvo energie, spojenej s prácnym zháňaním informácií z rôznych zdrojov.

Takisto vám prinášame výber z aktuálnych plavieb, ktoré by sme vám radi odporučili – sú unikátne svojím programom, destináciou, zaujímavými témami, či klientelou a to všetko v skvelom pomere cena/hodnota. Ak máte aj vy nejaký tip, budeme vďační, ak sa s ním s nami podelíte :).

Či ste mladí, či skôr narodení, multigeneračná rodina alebo single, skupina priateľov, či kolegov, ktorí radi spoločne strávia hodnotný čas alebo len potrebujete na chvíľu vypadnúť z každodennej rutiny a vyskúšať niečo nové, kontaktujte nás a my vám pomôžeme pri výbere tej najlepšej plavby podľa vašich záujmov a preferencií. Vitajte na palube, tešíme sa na vás či už telefonicky, prostredníctvom webu, mailu alebo na osobných stretnutiach.

Ahoy,

Napíšte nám skôr, ako si to rozmyslíte 🙂

   

  ADRESA

  Ahoy Family Travel s.r.o.

  Sv Vincenta 2

  Bratislava 82103

  IČO: 52 633 781

  DIČ: 2121118637

  Tatrabanka: SK88 1100 0000 0029 4407 9579

   

  KONTAKT

  Tel. :     +421 – 902 – 319 019

  Email:   dana@ahoyfamilytravel.sk

  Poprosíme kontaktujte nás mailom alebo telefonicky, radi si s vami dohodneme virtuálne alebo osobné stretnutie, pôsobíme na celom Slovensku, sídlo máme v Bratislave.

  Vieme zabezpečiť i prezentáciu naživo či prostredníctvom internetu, ak sa chcete dozvedieť viac, spôsob určite nájdeme 🙂

  V prípade, že by ste radi od nás z času na čas dostávali aktuálne ponuky a novinky, nechajte nám vašu adresu. Zbytočný spam nikto nemá rád, t.j. ak si nebudete želať dostávať od nás poštu, kedykoľvek sa odhláste z odberu. Vašu mailovú adresu nezdieľame s tretími stranami.