Rodinné plavby

Pre rodiny sú okružné plavby mimoriadne príťažlivé.

Komfort, bezpečnosť, rozmanité formy zábavy a trávenia voľného času na lodi pre všetky generácie, vynikajúce služby, zaujímavé itineráre a priaznivé ceny – to sú všetko faktory, ktoré spôsobujú neustále sa zvyšujúci dopyt po rodinných dovolenkách na lodi.

Kvalitne strávený čas s rodinou je ten najväčší dar, ktorý môžete darovať deťom, partnerovi(-ke) alebo starým rodičom. Použite nasledovný vyhľadávač pre „family-friendly“ plavby alebo nás kontaktujte a my vám pomôžeme vybrať si tú najlepšiu plavbu podľa vašich záujmov a preferencií:

Lodné spoločnosti, ktoré sú známe svojim „family friendly“ (priateľský k rodinám) prístupom a ponúkajú množstvo aktivít a služieb pre rodiny s deťmi na palubách svojich lodí sú najmä nasledovné:

MSC Cruise Line

Plavby loďami spoločnosti MSC sú na Slovensku najpopulárnejšie. Typické destinácie sú Stredomorie, Severná Európa, ale aj Karibik či Arabské more (Emiráty).

Množstvo aktivít pre deti, spolupráca so známymi firmami LEGO a Chicco, skvelá talianska kuchyňa na palube a vždy čerstvá pizza 🙂 sú u rodín mimoriadne obľúbené.

Vyhľadajte si ponuky spoločnosti MSC na tomto odkaze.

Royal Caribbean International

spoločnosť je priamo orientovaná na plavby pre rodiny s deťmi. Na palube lodí nájdete aquaparky, lezecké steny, veľkorysé kluby pre deti rôznych vekových kategórií, starostlivo vybraný kvalifikovaný personál, ktorý pripravuje pre deti rôzne zaujímavé pohybové, kreatívne a iné aktivity. Vďaka spolupráci s Dreamworks stretnete na palube postavičky z filmov Madagaskar, Kung Fu Panda, Shrek, či Ako si vycvičiť draka. Divadlo na lodi je známe kvalitnými predstaveniami s obľúbenými detskými hrdinami týchto animákov 🙂 – naozajstný zážitok pre malých i veľkých!

Disney Cruise Line

Tak ako všetko Disney, aj lode sú krásne, magické a rozprávkové. Do najmenších detailov premyslené aktivity a zábava pre deti i dospelých. 

Unikátne plavby Star Wars, Marvel hrdinovia, špeciálne rozprávkové predstavenia pre deti, výnimočné vybavenie kajút i spoločných priestorov lode, k tomu vysoko profesionálny personál, to všetko robí z Disney plavby zážitok na celý život. Bohužiaľ, tieto plavby sú spomedzi všetkých plavieb pre rodiny s deťmi najdrahšie.  No stoja za to 🙂 !

Rodiny s deťmi sú vítané i na mnohých ďalších lodiach spoločností ako Princess, AIDA, Carnival, Costa a iné. Informujte sa u nás o rôznych možnostiach zábavy, vybavenia lodí, kajút a itinerárov. Pomôžeme vám vybrať si tú najlepšiu alternatívu podľa vašich záujmov a preferencií. Volajte, mailujte alebo vyplňte nasledovný formulár:

Viac informácií o plavbách, o živote na palube, v prístavoch a ďalšie užitočné tipy (ako napríklad nižšie) pre vašu okružnú plavbu nájdete v článkoch na našom blogu.

Na lodi môžete tráviť čas spoločne alebo zvlášť podľa svojich záujmov.. Spoločný obed či večera vám dáva potom možnosť podeliť sa o svoje zážitky s ostatnými členmi rodiny.

Pre rodiny s deťmi sú k dispozícii i tzv. prepojené kajuty. Je to výhoda hlavne pri starších deťoch. Sú dostatočne nablízku a pod kontrolou, zároveň však máte vy i deti svoje súkromie.